A+ A A-

Shëtitorja

Projekti shoqërues i resortit është edhe shëtitorja përballë plazhit. Projekti është konceptuar si një pikë takimi me miqtë për të kaluar më shumë kohë në shoqërinë e njëri tjetrit. Pjesë e tij do të jenë bare dhe restorante të ndryshme, parqe, kënde lojërash për fëmijët, fusha volejbolli dhe basketbolli, dyqane, fast food, juice bar si dhe një amfiteatër i madh me pamje nga deti.

Projekti i shëtitores do të vihet në zbatim në muajin prill të këtij viti dhe një pjesë e tij do të jetë funksionale këtë verë. Ndërkohë i gjithë projekti do të përfundojë në vitin 2018, në linjë me përfundimin e fazës së parë të ndërtimit të resortit.

Shërbimet Bazike

Një parcelë toke i është dedikuar tërësisht gjelbërimit, hapsirës publike, supermarketit, farmacisë dhe qëndrës shëndetësorë. Green Coast është në bashkëpunim me brandet më të mira për ofrimin e këtyre shërbimeve dhe produkteve në nivele të një cilësie superiore.

Pyetje

Na kontaktoni ndërmjet e-mail ose numrit të telefonit.

Regjistrohu

Regjistrohuni në buletinin tonë për të mar ofertat më të fundit

Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!

Na ndiqni

Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355698055251
  • +355692020073

  • Rruga “Dervish Hima”

    Pallati Ambasador 3, Kati 4,

    Ap 61, Tirane, Albania