A+ A A-

Sportet dhe Guida Turistike

Vetë pozicionimi i Green Coast ofron një larmishmëri aktivitetesh në natyrë të cilët përfshijnë lundrimin, notin, shëtitje me kanoe, peshkimin, hedhjen me parashutë, zhytjen, ekskursionet e ndryshme dhe eksplorimi i brigjeve dhe shpellave të Karaburunit me varkë e shumë të tjera. Resorti ofron haspira të dedikuara për sportet si volejbolli, basketbolli, futbolli, etj.

Pyetje

Na kontaktoni ndërmjet e-mail ose numrit të telefonit.

Regjistrohu

Regjistrohuni në buletinin tonë për të mar ofertat më të fundit

Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!

Na ndiqni

Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355698055251
  • +355692020073

  • Rruga “Dervish Hima”

    Pallati Ambasador 3, Kati 4,

    Ap 61, Tirane, Albania