Vila 4 Familjare

Vilat 4 Familjare në Green Coast janë të ndërtuara në stilin unik të vilave, me arkitekturë moderne, me kopsht individual, me pamje nga deti, duke garantuar privatësi të plotë dhe qetësi maksimale. Janë të pozicionuara në disa breza të ndërtimit duke iu dhënë mundësi përzgjedhje, sipas dëshirës suaj.

A+ A A-

Pyetje

Na kontaktoni ndërmjet e-mail ose numrit të telefonit.

Regjistrohu

Regjistrohuni në buletinin tonë për të mar ofertat më të fundit

Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!

Na ndiqni

Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355698055251
  • +355692020073

  • Rruga “Dervish Hima”

    Pallati Ambasador 3, Kati 4,

    Ap 61, Tirane, Albania