Vila 4 Familjare

Vilat 4 Familjare në Green Coast janë të ndërtuara në stilin unik të vilave, me arkitekturë moderne, me kopsht individual, me pamje nga deti, duke garantuar privatësi të plotë dhe qetësi maksimale. Janë të pozicionuara në disa breza të ndërtimit duke iu dhënë mundësi përzgjedhje, sipas dëshirës suaj.

A+ A A-

Vila 4 Familjare 1+1

Kati përdhe

 • 1 dhomë gjumi
 • 1 tualet
 • Kuzhinë e hapur
 • Dhomë ndenje
 • Verandë
 • Kati i parë

 • 1 dhomë gjumi
 • 1 tualet
 • Kuzhinë e hapur
 • Dhomë ndenje
 • Ballkon
 • Pyetje

  Na kontaktoni ndërmjet e-mail ose numrit të telefonit.

  Regjistrohu

  Regjistrohuni në buletinin tonë për të mar ofertat më të fundit

  Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!

  Na ndiqni

  Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355698055251
  • +355692020073

  • Rruga “Dervish Hima”

   Pallati Ambasador 3, Kati 4,

   Ap 61, Tirane, Albania