A+ A A-

Vila Elitë

Vilat Elitë janë të pozicionuara në brezin e dytë të resortit, shumë pranë detit. Ky tip vile ofron hapësira të brendshme të mëdha, si dhe hapësira të jashtme të mjaftueshme për të krijuar një ambient familjar të këndshëm me lojëra për fëmijët, kënde të vogla pushimi dhe leximi, barbecue etj. Në projektin e vilës përfshihet pishina dhe postet e parkimit.

Kati përdhe

 • 1 depo/lavanteri
 • 1 tualet
 • Kuzhina
 • Dhomë ndenje-ngrënie me pamje nga deti
 • Verandë
 • Kati i parë

 • 3 dhoma gjumi
 • 2 tualete
 • Ballkon
 • Verandë
 • Pyetje

  Na kontaktoni ndërmjet e-mail ose numrit të telefonit.

  Regjistrohu

  Regjistrohuni në buletinin tonë për të mar ofertat më të fundit

  Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!

  Na ndiqni

  Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355698055251
  • +355692020073

  • Rruga “Dervish Hima”

   Pallati Ambasador 3, Kati 4,

   Ap 61, Tirane, Albania