A+ A A-

Vila Individuale

Vilat Individuale, janë të pozicionuara në brezat e parë të resortit. Projekti i vilave është inspiruar nga stili i shtëpive elegante buzë detit, të cilat ofrojnë privatësi dhe komoditet për banorët e tyre. Vilat kanë sipërfaqe të mëdha toke, të mjaftueshme për të vendosur kënde lojërash për fëmijët dhe gjithashtu ju jep mundësinë të ndërtoni edhe një pishinë individuale.
Në projekt përfshihen edhe postet e parkimit.

Kati përdhe

 • 1 tualet
 • 1 depo/lavanteri
 • Kuzhina
 • Dhomë ndenje-ngrënie me pamje nga deti
 • Kati i parë

 • 3 dhoma gjumi
 • 1 tualet
 • Ballkon
 • Vila Small Individuale

  Vilat Small Individuale, janë të pozicionuara në brezin e dytë dhe të tretë të resortit. Ashtu si vilat Individuale, edhe projekti i vilave është inspiruar nga stili i shtëpive elegante buzë detit, të cilat ofrojnë privatësi dhe komoditet për banorët e tyre. Vilat kanë sipërfaqe të mëdha toke, të mjaftueshme për të vendosur kënde lojërash për fëmijët, barbecue etj. Në projekt përfshihen edhe postet e parkimit.

  Kati përdhe

 • 1 tualet
 • 1 depo/lavanteri
 • Kuzhina
 • Dhomë ndenje dhe ngrënie
 • Verandë
 • Kati i parë

 • 2 dhoma gjumi
 • 1 tualet
 • Ballkon
 • Pyetje

  Na kontaktoni ndërmjet e-mail ose numrit të telefonit.

  Regjistrohu

  Regjistrohuni në buletinin tonë për të mar ofertat më të fundit

  Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!

  Na ndiqni

  Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355698055251
  • +355692020073

  • Rruga “Dervish Hima”

   Pallati Ambasador 3, Kati 4,

   Ap 61, Tirane, Albania