A+ A A-

Vila Small Individuale

Vilat Small Individuale, janë të pozicionuara në brezin e dytë dhe të tretë të resortit. Ashtu si vilat Individuale, edhe projekti i vilave është inspiruar nga stili i shtëpive elegante buzë detit, të cilat ofrojnë privatësi dhe komoditet për banorët e tyre. Vilat kanë sipërfaqe të mëdha toke, të mjaftueshme për të vendosur kënde lojërash për fëmijët, barbecue etj. Në projekt përfshihen edhe postet e parkimit.

Kati përdhe

 • 1 tualet
 • 1 depo/lavanteri
 • Kuzhina
 • Dhomë ndenje dhe ngrënie
 • Verandë
 • Kati i parë

 • 2 dhoma gjumi
 • 1 tualet
 • Ballkon
 • Pyetje

  Na kontaktoni ndërmjet e-mail ose numrit të telefonit.

  Regjistrohu

  Regjistrohuni në buletinin tonë për të mar ofertat më të fundit

  Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!

  Na ndiqni

  Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355698055251
  • +355692020073

  • Rruga “Dervish Hima”

   Pallati Ambasador 3, Kati 4,

   Ap 61, Tirane, Albania