Vilat

Twin janë të pozicionuar në qendër të resortit, në disa breza të ndryshëm të ndërtimit. Ofrojnë pamje të mrekullueshme si nga deti edhe nga mali dhe janë një zgjedhje interesante për të maksimizuar shrytëzimin e sipërfaqes dhe ruajtjen e privatësisë.
A+ A A-

Pyetje

Na kontaktoni ndërmjet e-mail ose numrit të telefonit.

Regjistrohu

Regjistrohuni në buletinin tonë për të mar ofertat më të fundit

Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!

Na ndiqni

Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355698055251
  • +355692020073

  • Rruga “Dervish Hima”

    Pallati Ambasador 3, Kati 4,

    Ap 61, Tirane, Albania