Vilat

Twin janë të pozicionuar në qendër të resortit, në disa breza të ndryshëm të ndërtimit. Ofrojnë pamje të mrekullueshme si nga deti edhe nga mali dhe janë një zgjedhje interesante për të maksimizuar shrytëzimin e sipërfaqes dhe ruajtjen e privatësisë.
A+ A A-

Big twin

Kati përdhe

 • Kuzhina
 • 1 tualet
 • Dhomë ndjenje dhe ngrënie
 • Verandë
 • Kati i parë

 • 2 dhoma gjumi
 • 1 tualet
 • Verandë
 • Ballkon
 • Pyetje

  Na kontaktoni ndërmjet e-mail ose numrit të telefonit.

  Regjistrohu

  Regjistrohuni në buletinin tonë për të mar ofertat më të fundit

  Vendosni nje adrese e-mail te vlefshem!

  Na ndiqni

  Kontaktet tona

  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • +355698055251
  • +355692020073

  • Rruga “Dervish Hima”

   Pallati Ambasador 3, Kati 4,

   Ap 61, Tirane, Albania