fbpx

About Altina Banaj

This author has not yet filled in any details.
So far Altina Banaj has created 6 blog entries.

Green Coast pajis shkollën dhe kopshtet në Himarë

Nxënësit e shkollës “Gjik Bixhili” në Dhërmi këtë vit akademik mund t’i zhvillojnë temat e teknologjisë së informacionit në një laborator të ri informatike. Green Coast pajisi me infrastrukturën e duhur laboratorin e shkollës, në mënyrë që mësuesit të zhvillojnë më mirë lëndët e kurrikulës. Drejtoresha e shkollës, Eva Petromilo, vlerësoi bashkëpunimin dhe theksoi vlerën

2021-11-23T14:41:33+00:00

Me zhvillimin e “MGallery Hotel” rriten benefitet e banorëve dhe vizitorëve në Green Coast Resort & Residences

  Vizitorët e huaj, qofshin poetë, tregtarë, aventurierë a turistë, gjithmonë kanë mbetur të habitur dhe magjepsur nga bukuria e natyrës shqiptare. Maleve, gjelbërimit, lumenjve, shkëmbinjve, relievit e sidomos detit. Shpesh përjetojmë krenari sa herë që vendin tonë e shohim në top-listat e mediave ose institucioneve ndërkombëtare. “10 vendet që duhet të vizitoni patjetër në

2021-11-23T14:41:38+00:00

“Lungomare” e Green Coast Resort & Residences, destinacioni magjik i verës 2021

Destinacioni i verës 2021 duket se do të jetë “Lungomare” e Green Coast Resort & Residences. Një kilometër e gjatë, shëtitorja elegante e Green Coast Resort & Residences, është vlerësuar me çmim ndërkombëtar që prej inaugurimit të saj 4 vite më parë. Revista prestigjioze e arkitekturës ndërkombëtare “The Plan” ka vlerësuar me çmimin e parë

2021-11-23T14:41:43+00:00

Bli një vilë në Green Coast Resort & Residences, për të pushuar gratis në destinacionet më interesante nëpër botë

Media ndërkombëtare, jehonë për përfshirjen e Green Coast Resort & Residences në Interval International. Interval International ka promovuar me entuziazëm anëtarësimin e Green Coast Resort & Residences në një prej dy platformave më të mëdha në botë të shkëmbimit të pushimeve. Lider në industrinë e turizmit, Interval International përfshihen një rrjet prej 3200 resortesh e

2021-05-27T09:12:01+00:00
Go to Top