Vilat Elite

Vilat Elite janë të pozicionuara në brezin e dytë të Green Coast, shumë pranë detit dhe shijojnë pamjen magjike të tij.


Ambientet e brendshme dhe të jashtme janë mjaftueshëm të mëdha për të ndërtuar një mjedis praktik, komod dhe argëtues për të gjithë familjen.


Hapësirat e kësaj vile lejojnë të shfaqni lirisht aftësitë tuaja dekoruese, duke i përshtatur lehtësisht me nevojat e familjes dhe mënyrën tuaj të jetesës. Në projektin e vilës gjithashtu përfshihet një pishinë e bukur dhe vende parkimi.

Të ndara nga Vilat Elite Deluxe nga një korsi e bukur me pemë, vilat Elite, janë të pozicionuara me pamje nga deti dhe shumë pranë detit.

Fjala kyçe e arkitekturës së këtyre vilave është hapësira.

Ambientet e brendshme dhe të jashtme janë mjaftueshëm të mëdha për të ndërtuar një mjedis praktik, komod dhe argëtues për gjithë familjen.


Hapësirat e kësaj vile lejojnë të përshfaqen lirisht aftësitë tuaja dekoruese  duke i përshtatur lehtësisht me nevojat e familjes dhe mënyrën tuaj të jetesës. Në projektin e vilës gjithashtu përfshihen një pishinë e bukur  dhe vende parkimi.

Karakteristikat e Vilës

Sipërfaqe e brendshme: 348-382 m².

Sipërfaqe trualli: 660 -790 m², me 2 zona parkimi.

  • Kati përdhe përfshin dhomë ndenjeje me hapësirë të bollshme, 1 kuzhinë & dhomë ngrënie, 1 tualet,1 lavanderi dhe verandë.
  • Kati i parë përfshin 3 dhoma gjumi të mëdha, 3 tualete, 1 ballkon dhe 1 tarracë.
Sipërfaqe banimi:348-382 m²
Sipërfaqe trualli:660  – 790 m²
Dhoma gjumi:3
Tualete:4
Vendndodhja:Palasë, Dhërmi
Pamje:Pamje të mrekullueshme të detit Jon

Më shumë

Kërkesat

Për më shumë informacion rrethe Green Coast, ju lutemi përdorni formën e mëposhtme.


Si mund t'iu ndihmojmë?