fbpx

About greencoast1

This author has not yet filled in any details.
So far greencoast1 has created 67 blog entries.

Vipat shqiptarë zgjedhin Green Coast për të pushuar apo xhiruar videoklipet e tyre

I pozicionuar në plazhin më fantastik të rivierës shqiptare, në Palasë aty ku mrekullisht shijohen kontrastet magjike të lindjes dhe perëndimit të diellit, aty ku kaltërsia magjike e Jonit kombinohet në mënyrë perfekte me gjelbërimin karakteristik të zonës, ka hapur dyert për banorët dhe pushuesit Green Coast Resort. Menjëherë sapo ka nisur jetesa dhe

2021-05-27T09:21:31+00:00

Ndihuni të rrethuar nga eleganca dhe përkujdesi në çdo moment, vetëm në Nazar Beach

Gjatë viteve të fundit, turizmi është kthyer në një nga sektorët më të rëndësishëm të ekonomisë shqiptare dhe konsiderohet të ketë rritje të vazhdueshme vit pas viti. Gjithnjë e më shumë Shqipëria rekomandohet si destinacion turistik nga operatorë të ndryshëm e media të njohura ndërkombëtare dhe siç konfirmohet nga të dhënat zyrtare të Institutit të

2021-05-27T09:21:48+00:00

Argëtim dhe emocione pa fund këtë sezon veror, në resortin më elitar në Shqipëri

Riviera Shqiptare është padiskutim një nga zonat më mahnitëse të Shqipërisë, me bukuri të jashtëzakonshme natyrore, me ujëra të kristalta e plazhe magjepsëse, me trashëgimi të pasur kulturore e historike dhe atraksione të panumërta, të cilat ofrojnë shumë për eksplorim. Kjo zonë ofron një udhëtim mbresëlënës dhe plot surpiza për këdo që e viziton dhe

2021-05-27T09:21:57+00:00

Green Coast – destinacioni ideal për të gjithë të apasionuarit pas natyrës dhe sportit!

Nëse jeni të apasionuar pas sporteve dhe aktiviteteve në natyrë, ndërkohë që shijoni kontrastet magjike të lindjes dhe perëndimit të diellit buzë detit, Green Coast Resort është destinacioni juaj. Kushdo që këtë sezon veror zgjedh Green Coast Resort, do të ketë mundësinë jo vetëm të pushojë nën rrezet e ngrohta të diellit, të relaksohet në

2021-05-27T09:22:09+00:00

Prakticitet, parkim, rrugë të gjera, arsyet pse Green Coast është resorti më elitar në Shqipëri

Të gjithë ata të cilët kanë vizituar jugun e bukur të Shqipërisë, menjëherë sapo kanë zbritur qafën e Llogorasë, syri iu ka ndalur në një mega-projekt ultra-modern dhe miqësor me natyrën, i cili po ngrihet mrekullisht buzë detit Jon, në plazhin magjik të Palasës. Bëhet fjalë për Green Coast Resort, resortin me vila të tipologjive

2021-05-27T09:22:25+00:00

DJ të mirënjohur ndërkombëtarë dhe plot evente në Palasë, Nazar Beach destinacioni ideal i kësaj vere!

Fundjava e dytë e Qershorit, bashkë me temperaturat e larta më në fund solli dhe magjinë e plotë të verës. Dhe nuk kishte si të vinte më bukur në plazhin magjepsës të Rivierës Shqiptare, në Palasë, se sa me tingujt dhe emocionet e një eventi special. Nazar Beach, restoranti elitar pjesë e shëtitores në Green

2021-05-27T09:22:37+00:00

Arkitekturë minimaliste bashkëkohore, me frymë Mesdhetare – në resortin më elitar në Shqipëri!

  Arkitekturë minimaliste bashkëkohore, me frymë Mesdhetare – në resortin më elitar në Shqipëri! Arkitektura është art dhe shkencë. Që në lashtësi ajo përkufizohej si një bashkërendim i të tre elementëve: "Bukuri" (Venustas), "Fortësi" (Firmitas) dhe "Funksionalitet" (Utilitas); ndërsa në kohët moderne arkitektura artikulohet si një ndërthurje e estetikës, strukturës dhe funksionit. Por për të përshkruar arkitekturën në Green Coast

2021-05-27T09:22:48+00:00

Fillojnë përgatitjet për sezonin veror – Palasa e mrekullueshme ju mirëpret!

Tashmë që stina e dimrit është drejt fundit, temperaturat po rriten, ditët janë më të gjata, natyrshëm të vjen në mëndje periudha e ngrohtë e verës dhe ndjesia e papërshkrueshme e pushimeve. E bekuar me një klimë të ngrohtë Mesdhetare, me shumë ditë me diell e me një vendosje tepër të favorshme gjeografike, Shqipëria gjithmonë

2021-05-27T09:22:58+00:00

Përfito tani nga ky investim unik – të ardhurat pasive, më të sigurta se kurrë!

Në ditët e sotme, të ardhurat financiare janë një ndër çështjet më thelbësore për çdo familje apo biznes. Ekspertët në fushën e ekonomisë shprehen se një nga mënyrat më të thjeshta për të përfituar pavarësinë financiare, është të rikonceptosh jetën tënde në një mënyrë të tillë, që një pjesë e konsiderueshme e të ardhurave të

2021-05-27T09:23:08+00:00

Green Coast prezanton produktin më të ri për një investim të zgjuar!

Për të gjithë ata që dëshirojnë të blejnë vilën e ëndërruar, Green Coast Resort, resorti më elitar në Shqipëri në zonën e Palasës, tashmë ofron një produkt të ri financiar dhe mundësi blerje. Falë bashkëpunimit me banka të përzgjedhura në Shqipëri, ky resort është një mundësi e prekshme për këdo. Green Coast tanimë ofron mbulimin

2021-05-27T09:23:22+00:00
Go to Top