VILAT 4-FAMILJARE

Green Coast 4 family Villas for Rent

Slide Green Coast Carousel 4 Family Green Coast Carousel 4 Family 3 Slide Green Coast 4 Family Villa 2 Green Coast Carousel 4 Family 1

Vilat 4-Familjare në Green Coast ndajnë të njëjtin stil unik si vilat e tjera, me arkitekturë bashkëkohore, oborr privat dhe pamje panoramike të detit. Ato janë të vendosura në linja të ndryshme të projektit, duke ofruar mundësinë e zgjedhjes. Këto lloj vilash janë më të vogla dhe të përballueshme, shumë të përshtatshme për çiftet e reja dhe familjet e vogla. Secila njësi ka hapësirën e vet të parkimit.

DETAJET

Sipërfaqja totale:     177m²
Sipërfaqja totale me tokën:          305-582m²
Vend parkimi i hapur:  2
Numri i kateve: 2
Kati 0: Dining area, Kitchen area, Toilets 2, Laundry,  Veranda and Courtyard
Kati i parë: Master Bedroom, Toilets, Twin room, Balcony

PAJISJET E VILËS

Ajër i kondicionuar 
Kasafortë
Mini-bar, me pagesë
Ekspres kafeje / Çajnik
Hapësirë e jashtme: ballkon
Wi-Fi falas
TV me ekran të sheshtë
Zona e ngrënies
Televizor i sheshtë
Garderobë / dollap
Kuzhinë
Servise ngrënieje
Furrë
Frigorifer
Lavastovilje
Çarçafë/mbulesa
Pajisje tualeti
Hekur dhe tavolinë hekurosjeje
Tharëse flokësh
Pantofla
Tharëse
Lavatriçe

PYETJET

Për më shumë informacion në lidhje me Green Coast, ju lutemi përdorni formularin më poshtë.