Teksa jemi në fillim të sezonit turistik dhe ngarkesa e përditshmërisë nuk ju ka lejuar të zgjidhni ku do t’i kaloni ditët e nxehta të verës, ne ju japin alternativën ideale, Green Coast Resort & Residences. Ja pesë arsye pse do të jetë më bukur të qëndroni jo thjesht vetëm brenda kufijve të Shqipërisë këtë verë por në Green Coast.

Lokacioni? Shumë i rëndësishëm

Kur jeni duke udhëtuar drejt brigjeve të jugut nuk ka se si takimin e parë me Rivierën shqiptare mos ta keni pasur me Green Coast. Resorti është i përbërë nga vila me arkitekturë të përzgjedhur me frymë Mesdhetare që qëndron më së miri në harmoni me natyrën. Këtu do të gjeni në të njëjtën kohë, malin me të gjithë madhështinë që ofron dhe detin e bukur me guralecë të bardhë që bashkë me tonalitetet e të kaltrës japin një pamje piktoreske.

Komoditeti në vilë? Një “must”

Edhe vilat janë të arreduara sipas stilit bashkëkohor. E veçanta e këtij stili është kombinimi i tendencave të modës që sjellin një ndërthurje midis komoditetit, funksionalitetit dhe elegancës. Këto tendenca janë të aplikuara në çdo hapësirë të vilës, në dhomën e ndenjës, kuzhinën dhe në dhomat e gjumit, ku brendësia e tyre është e qetë dhe harmonike në të njëjtën kohë. Vilat kanë  pamje nga deti dhe hapësira të gjelbra jashtë tyre për të kaluar pasdite të qeta dhe relaksuese.

Kujdesi? Ju mendoni vetëm për pushimet

Ndërsa shijoni qëndrimin në rezidencë, Green Coast kujdeset për ju. Tejkalon pritshmëritë në ofrimin e një shërbimi të shpejtë, brenda standardeve dhe me korrektësi. Çdo kërkesë plotësohet nëpërmjet një stafi profesional që ju jep relaksin e dëshiruar.

Lëvizjet në Resort? Buggy është një telefonatë larg

Udhëtoni me stil dhe komoditet. Buggy-it janë në shërbim të banorëve dhe vizitorëve gjatë gjithë kohës dhe mbi të gjitha drejtohen nga një staf i specializuar. Falë madhësisë së tyre, Buggy -it kanë mundësi të aksesojnë çdo hapësirë të resortit. Ky mjet transporti është miqësor me ambientin, nuk ndot ajrin dhe nuk shkakton ndotje akustike.

Vetëm plazh? Jo, shërbime dhe argëtim pafund

Nëse zgjidhni të pushoni në Green Coast ju nuk do të shijoni vetëm plazhin e mrekullueshëm të Palasës por një shëtitore me të gjitha shërbimet e nevojshme është në dispozicionin tuaj total. Bare dhe beach bare, SPA, ambiente argëtimi për fëmijë, coffee shop, restorante, jogurteri, farmaci, supermarket, optikë, ATM dhe si në asnjë vend tjetër këtu do të gjeni edhe kinemanë verore. Një tjetër alternativë për të kaluar orë të bukura çdo mbrëmje.

Nëse këto janë arsye të mjaftueshme për të bërë rezervimin tuaj, ju sigurojmë se Golden Summer do ta gjeni në Green Coast Resort & Residences.

reception@greencoast.al  / +355 69 40 45 433