NA KONTAKTONI

Mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje në lidhje me akomodimin.
Qëndroni me ne!

Vendndodhja jonë

Palasë,  Shqipëri

Na telefononi

Shitje: + 355 69 80 14 999
Recepsion + 355 69 40 45 433
Shëtitore + 355 68 60 20 635

Na kontaktoni

Për të kontaktuar ekipin tonë ju lutemi
dërgoni një email

sales@greencoast.al
reception@greencoast.al
info@greencoast.al

Slide

  Dërgo një mesazh
  Për çdo pyetje apo paqartësi, mos hezitoni të kontaktoni ekipin tonë. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja.

  MOTI AKTUAL

  GREEN COAST

  Find us on map
  Palasa, SHQIPERIA

  REGJISTROHU

  Regjistrohu për lajme dhe oferta speciale