VILAT INDIVIDUALE

Green Coast Individual Villas 2

Slide Green Coast Individual Villa Smart Investment Green Coast Individual Villas 1 Slide Green Coast Carousel 4 Family 1 Green Coast Carousel 4 Family

TVilat individuale janë pozicionuar në 3 linjat e para të Green Coast duke qenë në të njëjtën kohë pranë detit dhe mjaftueshëm larg plazhit, për të krijuar një tërheqje më intime për ata që vlerësojnë më shumë privatësi. Secila vilë ka hapësirën e saj të parkimit.

DETAJET

Sipërfaqja totale:     177m²
Sipërfaqja totale me tokën:          305-582m²
Vend parkimi i hapur:  2
Numri i kateve: 2
Kati 0: Dining area, Kitchen area, Toilets 2, Laundry,  Veranda and Courtyard
Kati i parë: Master Bedroom, Toilets, Twin room, Balcony

PAJISJET E VILËS:

Ajër i kondicionuar 
Kasafortë
Mini-bar, me pagesë
Ekspres kafeje / Çajnik
Hapësirë e jashtme: ballkon
Wi-Fi falas
TV me ekran të sheshtë
Zona e ngrënies
Televizor i sheshtë
Garderobë / dollap
Kuzhinë
Servise ngrënieje
Furrë
Frigorifer
Lavastovilje
Çarçafë/mbulesa
Pajisje tualeti
Hekur dhe tavolinë hekurosjeje
Tharëse flokësh
Pantofla
Tharëse
Lavatriçe

PYETJET

Për më shumë informacion në lidhje me Green Coast, ju lutemi përdorni formularin më poshtë.