VILAT TWIN

Green Coast Twin Villas Slider

Slide Green Coast Carousel twin 3 Green Coast Carousel Twin 1 Slide Green Coast Carousel Twin 5 Green Coast Carousel Twin 4

Vila Twin gjenden në zemër të Green Coast, në pozicione të ndryshme të projektit. Nga dritaret e dhomës së gjumit, mund të shijosh pamje të mrekullueshme nga lindja e diellit mbi mal dhe perëndimin e diellit në detin Jon. Pozicioni i vilave ndihmon për krijimin e intimitetit të një shtëpie pushimi. Secila vilë ka hapësirën e saj të parkimit.

DETAJET

Sipërfaqja totale:     177m²
Sipërfaqja totale me tokën:          305-582m²
Vend parkimi i hapur:  2
Numri i kateve: 2
Kati 0: Dining area, Kitchen area, Toilets 2, Laundry,  Veranda and Courtyard
Kati i parë: Master Bedroom, Toilets, Twin room, Balcony

PAJISJET E VILËS:

Ajër i kondicionuar 
Kasafortë
Mini-bar, me pagesë
Ekspres kafeje / Çajnik
Hapësirë e jashtme: ballkon
Wi-Fi falas
TV me ekran të sheshtë
Zona e ngrënies
Televizor i sheshtë
Garderobë / dollap
Kuzhinë
Servise ngrënieje
Furrë
Frigorifer
Lavastovilje
Çarçafë/mbulesa
Pajisje tualeti
Hekur dhe tavolinë hekurosjeje
Tharëse flokësh
Pantofla
Tharëse
Lavatriçe

PYETJET

Për më shumë informacion në lidhje me Green Coast, ju lutemi përdorni formularin më poshtë.